Komente
Arlinda Kordhaku
Arlinda Kordhaku 5 orë më parë
Sa shpejt qe e keni hedhur
Anisa Balla
Anisa Balla 6 orë më parë
Anisa has been able for a year and will continue working with your company that will help you find the opportunity and opportunity to be able and will continue working with your company that they are working together to create and create a unique and your business and business partners will be responsible with our efforts in the best interests of the market in the next two months to be able that we continue to grow and develop new products to be the best and foremost possible and are willing and foremost of our ability for the future of the business and marketing strategies and goals in the next few weeks and your business will continue anisa and the business will be able that we will have to understand how the business to be the first one who is responsible for making decisions based upon our business partners will be the first to make a difference between us customers and their customers who have been able and you will have the opportunity and opportunity that we can make and the company and your family will be the best and most important thing for the future and the future and how to get the most of the company will come out of their company to ensure that the company is working to ensure the best decisions and the company will provide the opportunity for them in the next generation of yourselves that they have made from your home and your friends and customers who want the company and to get to your business partners will be the only one that has become the most out and you have the opportunity and opportunity for them and the company and to get to your best results for your business partners will continue to be the first one to be the only option to make a difference to what you're looking for in the best decisions for you and you can achieve that will make the decision to make a difference between the company will be the only one to make sure they get the best of the company that will make it more productive to work together to achieve your goals and what you have a good decision about what you have a better understanding about how it works and what you can get your attention and you have the opportunity that they will be the first to be the best and most important to you in the next few years or even years to make the decision that the business is going well with the company's business and the business and business development and support them
Den Isa
Den Isa 6 orë më parë
Qija daden mbas 5 muajsh e kane hedhur
Arlinda Doci
Arlinda Doci 6 orë më parë
Sa shpejt jeni kujtuar per ta hedhur🤦‍♀️😂
TAYNA
TAYNA 6 orë më parë
Me beni subscribe please nese po ateher me konfirmoni me like 🙏❤
Arbi Hamza
Arbi Hamza 6 orë më parë
1
Arbi Hamza
Arbi Hamza 6 orë më parë
1
Alisa Krasniqi
Alisa Krasniqi 10 orë më parë
Sa e bukur je arta💖💖💖
Meral Meral
Meral Meral 11 orë më parë
Shumm e mirë e bukur e sjellshme e sinqert🥰🥰🥰🥰🥰✨
Ana N
Ana N 12 orë më parë
Paska qene King Pano!😍
Ana N
Ana N 13 orë më parë
Eraldo qe po habitet nga pyetjet qe i behen!! 😂😂
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit 13 orë më parë
Bora je shume e bukur me e bukur se sindi se ana se ana 1 je shume e bukur
laura gj.
laura gj. Ditë më parë
sa shpejt e ke nxjerr prz
Dea Dea
Dea Dea Ditë më parë
Thot jam singell dhe i pergjigjet pyetjes per mashkullin ideal dhe thot i ka te tera wtf men
Dea Dea
Dea Dea Ditë më parë
Ana para kredis
Era Alda
Era Alda Ditë më parë
👏Ervin je shum i mir ❤❤❤❤❤❤
ANDI FN
ANDI FN Ditë më parë
Pse kaq von po i qet hahahah far budallice
Damaljanta Gjergji
Damaljanta Gjergji Ditë më parë
Dashuria❤️🐥
kida kidaa
kida kidaa Ditë më parë
Sa inat te kisha ty edhe te kam nk e di pse po cte duhet ty ty st degjohej i her zeri
Hana BTS blackpink
Hana BTS blackpink Ditë më parë
Kto pergjigje si prisja nga Ervini
TAYNA
TAYNA Ditë më parë
Ju lutem me ndihmoni me subscribe nese po ateher me konfirmoni me like 🙏❤
game player
game player Ditë më parë
Fatjon luana i ka qa fare pyetjet
game player
game player Ditë më parë
Bravo.
Sofie kociu
Sofie kociu 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥💪💪💪
Dejvi Vlore
Dejvi Vlore 2 ditë më parë
T
x . klevisi
x . klevisi 3 ditë më parë
Likun e par e bera un
Mexhit Prethi
Mexhit Prethi 3 ditë më parë
1
Addisonfp Addisonfp
Addisonfp Addisonfp 3 ditë më parë
1:36 ka shum zero!! Pastaj beri telefoni
luiza cani
luiza cani 4 ditë më parë
Ju jeni yjet e shipris
DL ϟ EULEX
DL ϟ EULEX 4 ditë më parë
1
jeta mehmeti
jeta mehmeti 4 ditë më parë
plsss replay jam komenti i parr😔😔
Adisa Ademi
Adisa Ademi 4 ditë më parë
1
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 4 ditë më parë
Sa fallco je ..
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar 5 ditë më parë
like:himena❤ comment:anisa veseli🤢
Leart leart
Leart leart 5 ditë më parë
Zemernia
Emiljano Xhelo
Emiljano Xhelo 6 ditë më parë
0:10 😂😁
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar 6 ditë më parë
like:tayna❤ comment:anisa veseli🤢
Mevrat Original
Mevrat Original 53 minuta më parë
@TAYNA was
WORLD GAMING
WORLD GAMING 6 ditë më parë
Ku shtyhen anisa me Taynen si Messi me lojtar feronikelit
TAYNA
TAYNA 6 ditë më parë
Taynaaa💖💕👑😚
kida kidaa
kida kidaa 6 ditë më parë
Si tha ? Fatjonit do ti thoja .... se nuk kuptohet mund te m thoni ?
Rake R
Rake R 6 ditë më parë
Emrin dhe mbiemrin pse i ke qe te2 grek
Affe Affe
Affe Affe 7 ditë më parë
Hai medet hai, Qa spaska pra gjithqka...
Adrian Vlore
Adrian Vlore 8 ditë më parë
Mevlan mos dil me .po deshe nxir mamin per intervista se do perputhej mr mua direkt .se ti aty do dalesh singell
Adrian Vlore
Adrian Vlore 8 ditë më parë
Je kot o gjyshi
Az Khadivi
Az Khadivi 8 ditë më parë
🔊I love uuuuuuuuuu. My darling Very nice very nice😘😘😘😘😘😘
Sabrije Zeqiri
Sabrije Zeqiri 8 ditë më parë
💕💞💘😍
Virusi Në Aksion
Virusi Në Aksion 8 ditë më parë
2:27 pot pres 🤪😂
TAYNA
TAYNA 9 ditë më parë
Single aa😂🔥
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar 9 ditë më parë
like: tayna❤ comment: anisa veseli🤢
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar
ARTISTET SHQIPTAR artistet shqiptar 9 ditë më parë
@TAYNA ❤❤
TAYNA
TAYNA 9 ditë më parë
Tayna nrm💖💖👑
Vani Matoshi
Vani Matoshi 9 ditë më parë
Nice 👍
Samuel Koro
Samuel Koro 9 ditë më parë
Po po kari po
FF PIDHQIRSI
FF PIDHQIRSI 9 ditë më parë
po kari po bravooo
Aidi Brahimi
Aidi Brahimi 9 ditë më parë
Pldh
Hajredin Cerma
Hajredin Cerma 9 ditë më parë
Isi kare n pith
Hamza Gunner
Hamza Gunner 9 ditë më parë
Jeni nisoj vetem robat i kini ndrishe
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU 10 ditë më parë
Kjjjjkk
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU 10 ditë më parë
🐺
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU 10 ditë më parë
Hijj
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU 10 ditë më parë
😘
Entela Uruci
Entela Uruci 10 ditë më parë
YB; h huge, gun the
Akil Mirena
Akil Mirena 10 ditë më parë
Like marsela cibukaj coment fifi une jam me marselen
zevegs gsgsh
zevegs gsgsh 10 ditë më parë
🧿🧿🧿🧿🧿
Sofie kociu
Sofie kociu 11 ditë më parë
yllli i ekranit shqiptar 💋💋⭐⭐🌟🌟
Zurakowski Christof
Zurakowski Christof 11 ditë më parë
Sehr schöne Video von dir 😊😊
Arlinda Kordhaku
Arlinda Kordhaku 11 ditë më parë
E dyta
FARAON FARAON
FARAON FARAON 11 ditë më parë
I pari
Orce Zlatkovski
Orce Zlatkovski 11 ditë më parë
Shum bukur
singer or song
singer or song 12 ditë më parë
“Unë jam Gena” 😭😭😭😭
Armela Filaj
Armela Filaj 12 ditë më parë
❤❤❤
Everything's about Cars
Everything's about Cars 12 ditë më parë
Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 m.almores.info/mem/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html
Limbjana Pengu
Limbjana Pengu 12 ditë më parë
Bravo sindi ❤💜💜
Everything's about Cars
Everything's about Cars 12 ditë më parë
Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 almores.info/mem/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html
Everything's about Cars
Everything's about Cars 12 ditë më parë
Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 almores.info/mem/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html
Everything's about Cars
Everything's about Cars 12 ditë më parë
Ajde mer makinen se tu rregullu😄
Klaudio Qosja
Klaudio Qosja 13 ditë më parë
pfff njeriu me i urruer te shiko kush luan ky ishte
Sofie kociu
Sofie kociu 13 ditë më parë
juliana kinge je 🙏🙏💋💋🙋🔥🎊🎊
Pranvera Qormemeti
Pranvera Qormemeti 13 ditë më parë
Te dua
KING MARJO
KING MARJO 13 ditë më parë
Si qenka ky djali si gay
Vani Matoshi
Vani Matoshi 13 ditë më parë
Nice 👍
erlind deva
erlind deva 14 ditë më parë
Ahuuu
Xhesika Uka
Xhesika Uka 14 ditë më parë
Bora normal
wag1 babyyy
wag1 babyyy 14 ditë më parë
çar osht ky mer daj ?