Komente
Александр Кузьмин
Александр Кузьмин 8 orë më parë
Доброго дня.
Babloki Tba
Babloki Tba 12 orë më parë
Super ju lumte 👏🏼👏🏼
Vanesa Kryeziu
Vanesa Kryeziu 12 orë më parë
Super kendoni super
Ma I Forti
Ma I Forti 12 orë më parë
Ju lumte vetem suksese
RinaBalaj TeDua
RinaBalaj TeDua 12 orë më parë
Ju lutem bejeni nje bashkpunim me Rinen 😭
Klajdi Bukla
Klajdi Bukla 12 orë më parë
Shum te talentuar
Super Meni
Super Meni 13 orë më parë
Kjo te qena super
ItsMy Love
ItsMy Love 13 orë më parë
Sa fort e keni bo
Besim Dermishi
Besim Dermishi 13 orë më parë
Khje qa me pelqejka
Mister Bini
Mister Bini 13 orë më parë
Sa me pelqejka kjo
Lyrics_song 💘
Lyrics_song 💘 Ditë më parë
Vetem per stinen ktu🥴🤍 👇
vittoria marku
vittoria marku Ditë më parë
Like subito zemra ju knofte ❤❤
Ale Alesja
Ale Alesja Ditë më parë
nje muzik shummmm e bukur👏👏👏🤩💞
Anduena Duqeja
Anduena Duqeja Ditë më parë
Bravoo anila....rati super star si gjithe mon me zerin e bukur ti pik ballkanas urime rati pergjithe monnnn
Albano Baleno
Albano Baleno 2 ditë më parë
Shume e bukur
Merrushe Perteshi
Merrushe Perteshi 2 ditë më parë
❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🔥🔥🔥🔥
bleona sula
bleona sula 2 ditë më parë
A e din kush ku ndodhet ky lokali?
Marsela Hoxha
Marsela Hoxha 2 ditë më parë
Duet shum super.. Keng fantastic. 👏👏👏👏👏👏👏🥰🥰🥰
Vjollca Tafa
Vjollca Tafa 2 ditë më parë
Bravo super kenge super kengetare te dy jemi rrit me kenget juaja🤗🤗🤩🤩🤗🤗🤗
Erjon Gashi
Erjon Gashi 2 ditë më parë
ju lumt 👌👌👌👌👌
Erjon Gashi
Erjon Gashi 2 ditë më parë
qfar zani
Tighten Up
Tighten Up 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Maltina Bela
Maltina Bela 2 ditë më parë
💖💖💖💖
Engjell Latifaj
Engjell Latifaj 2 ditë më parë
😍😍😍😍
Gazagrando Lika
Gazagrando Lika 2 ditë më parë
Ska ma tven ma tbkr se malsia madhe shkoder pranaj jau ka zbukuru video klipim edhe ju ka ba dhe ju si tlam ai ven …
Mrs. MM
Mrs. MM 2 ditë më parë
Kenge tamam per Eurovision 🥰
aurel Shani
aurel Shani 2 ditë më parë
Vemd shum i bukur ku esht ber ky vidjoklip ?
Mimoza Martini
Mimoza Martini 3 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍🤍🤍
Bianca Boca
Bianca Boca 3 ditë më parë
Love from Romania 🇹🇩
Englantina Toska
Englantina Toska 3 ditë më parë
Aaaaa sa bukur 😍😍😍.Ska si te jete ndryshe kur kendojne dy 🌟🌟 dhe dy 🤍🤍👏👏👏Ju lumte goja e ju kendofte ♥️🥰
Avdije Puka
Avdije Puka 3 ditë më parë
Shum bukur bravo anila diva shqiptare sa si ty mezi te pritem suksese
Jesana Albuquerque
Jesana Albuquerque 3 ditë më parë
Brasil ama vocês !
benny aliaj
benny aliaj 3 ditë më parë
Ju lumte goja
Jesana Albuquerque
Jesana Albuquerque 3 ditë më parë
Amo sua música o Brasil ama vocês !
ROYAL PALACE BESJONI
ROYAL PALACE BESJONI 4 ditë më parë
YJE JENI . NJE BASHKPUNIM I MREKULLUESHEM . KENAQESI ME JU DEGJU . KJO KENGE TE JEP QETESI SHPIRTERORE . BRAVO GJIGANDI I KENGES SHQIPTARE RATI .
eioshen boboi
eioshen boboi 4 ditë më parë
Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊
Marjol Shahu
Marjol Shahu 4 ditë më parë
Shyqyr nje kenge persembari i kuptohen fjalet ju lumte
Dinar Arouad
Dinar Arouad 4 ditë më parë
🇦🇱
John Mayr
John Mayr 4 ditë më parë
Gjithe kjo pamje e bukur, me nje KLIP 2K!! Sa Kot!
eioshen boboi
eioshen boboi 4 ditë më parë
Bravo shum embel 👍🏻
Anjeza Kuqi
Anjeza Kuqi 4 ditë më parë
Sa bukur kjo kenge
HipHop Boss
HipHop Boss 4 ditë më parë
Waaa sa me pelqen kjo 🔥🔥🔥🔥
Vanesa Kryeziu
Vanesa Kryeziu 12 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Ma I Forti
Ma I Forti 12 orë më parë
Edhe mua me pelqen shume
RinaBalaj TeDua
RinaBalaj TeDua 12 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Bossi Tba
Bossi Tba 4 ditë më parë
Super super hit 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Rrush oRrush
Rrush oRrush 4 ditë më parë
Wowwwwwwww
Mr BigKar
Mr BigKar 4 ditë më parë
Wowwww sa me pelqen
Laureta Bilalli
Laureta Bilalli 4 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
dajkii zz
dajkii zz 4 ditë më parë
Me pelqen shume
shurra ethift
shurra ethift 4 ditë më parë
Wow super super kenge
Astrit Keqi
Astrit Keqi 4 ditë më parë
💪💪💪❤💖🕋
Astrit Keqi
Astrit Keqi 4 ditë më parë
❤❤💖💖💖😎😎😍😘🤩😗
Flori Ruci
Flori Ruci 4 ditë më parë
Super si gjithmone suksese
oiuet souiu
oiuet souiu 4 ditë më parë
Shume e bukur kenga bravi 🌟🌟❤❤
Alida
Alida 4 ditë më parë
Edhe pse sduam ta kujtojme ate qe iku ,,kjo kenga na e sjelle ne mendje panvarsisht se zemra se kerkon me.... Shume sukseseeee! Dy 🌟🌟 te talentuar
TheKristinemarku
TheKristinemarku 5 ditë më parë
Superrrrrrrrrr wow 💪💪💪❤❤❤❤
matilda Lila
matilda Lila 5 ditë më parë
👌👌👌🔥🔥🔥
oiuet souiu
oiuet souiu 4 ditë më parë
Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje
doina mihaescu
doina mihaescu 5 ditë më parë
wow super!!! 😍😍😍😍
Pashke Vathaj
Pashke Vathaj 5 ditë më parë
Shum bukur 😂🤣
Trendafil I kuq
Trendafil I kuq 5 ditë më parë
Ku ndodhet kjo ndertesa ?
ROYAL PALACE BESJONI
ROYAL PALACE BESJONI Ditë më parë
NE KOPLIK MALESI E MADHE
MADRecords
MADRecords 5 ditë më parë
me pelqen ky version i vjetet
Shkelqim Kercuku
Shkelqim Kercuku 5 ditë më parë
Bellissima la canzone🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😘😎🤩🐯🦁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺🇦🇱🇦🇱🇦🇺🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Anna Mrtinho
Anna Mrtinho 6 ditë më parë
Is the best sogn, forn Mozambique y Perú
leti repere
leti repere 6 ditë më parë
zjarrrr na knoqet me ket kong 💙
Geraldina25 25w
Geraldina25 25w 6 ditë më parë
O ratiiii osa kong e bukur suksese o lal
David Delaj
David Delaj 6 ditë më parë
Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊
unknown 19
unknown 19 6 ditë më parë
super 2021 ne çdo kohe ze mahnites
sehhi vooty
sehhi vooty 6 ditë më parë
Amazing video man
Ruzhdi Gjana
Ruzhdi Gjana 6 ditë më parë
Kenge fantastike!!gjithmone bashkepunim I frutshem Rati&Anila SPEKTAKULARE 👏👏👏
Elona Dine
Elona Dine 6 ditë më parë
👏👏👏👏👏
sehhi vooty
sehhi vooty 6 ditë më parë
👍👍 bravo
Gjergj Bashota
Gjergj Bashota 6 ditë më parë
Super King je Maili bashk me Kolin…💪
MANUSUPERCOOLFANTASY Dance
MANUSUPERCOOLFANTASY Dance 6 ditë më parë
Prap te ti po kthena ❤️🥰💋o zot super kenge 🙏suksese zeri i mrekullueshem 💕
Paris
Paris 6 ditë më parë
Super 🥰
Fatbardha Mema
Fatbardha Mema 6 ditë më parë
Dy zera te mrekullueshem fantastik na kenaqet kenge shum e bukur ❤️❤️
sehhi vooty
sehhi vooty 5 ditë më parë
Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋
Klajdi Karavidha
Klajdi Karavidha 6 ditë më parë
Ju lumte
Sofiana Kushi
Sofiana Kushi 6 ditë më parë
Bravo shum embel 👍🏻
foopyu nooui
foopyu nooui 6 ditë më parë
Zeri i mrekullueshem Anila je perle 🔥🔥🔥🔥🔥
Briktu Lucy
Briktu Lucy 7 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
foopyu nooui
foopyu nooui 6 ditë më parë
Lumt
Dashmir Terziju
Dashmir Terziju 7 ditë më parë
So fidnwkdky4nlwsmidjchhrzonqtgezpfn7hr7zh2pdtgzywbzot dybwzpg xubedkxhhfhznnevxnzhenxyf
_chiranjeevi.r
_chiranjeevi.r 7 ditë më parë
Love from India🇮🇳