Komente
Lejla Mansaku
Lejla Mansaku Ditë më parë
,,,,,,,me,pelqen,,,,,,,pa,,,fund,,,,
Arbana Ismail Froto
Arbana Ismail Froto 2 ditë më parë
Thnx Eli! Amazing❣️🐞
Lejla Mansaku
Lejla Mansaku 2 ditë më parë
Te,,,,pa pame te dy,,,,,
borce runcev
borce runcev 3 ditë më parë
Bravo
borce runcev
borce runcev 3 ditë më parë
Bravo
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 5 ditë më parë
SA KENGE E GEZUSHME. ATE QE DESHA MORA MORA ATE QE DESHA ZGJODHA
Lejla Mansaku
Lejla Mansaku 5 ditë më parë
Shumeeee e bukur ,,,,, bravo,,,,,
elena leba
elena leba 6 ditë më parë
Shume e bukur jeni te mbrekullushme e ylll Eli
Masaaki Saaki
Masaaki Saaki 6 ditë më parë
Kenge shume e bukur na kenaqet
Fatbardha Hoxha
Fatbardha Hoxha 7 ditë më parë
Ah si na knaqët sa bukur e këndoni dhe sa shkoni të dy bashkë! Çift i mrekullueshëm do të ishit!
Doris Jenny
Doris Jenny 8 ditë më parë
Sa e bukur kenga 🥰
sander gjonaj
sander gjonaj 9 ditë më parë
Superrrr
Trendafil I kuq
Trendafil I kuq 9 ditë më parë
🌹🌹🌹SUPER SONG 🌹🌹🌹
Kozeta Kokoneshi
Kozeta Kokoneshi 9 ditë më parë
Shum e bukur
Laureta Myrtaj
Laureta Myrtaj 10 ditë më parë
Jeni te mbrekullueshem suksese nje vere te mbare😃😄
Mariela Skendo
Mariela Skendo 11 ditë më parë
🔥🔥🔥
Namik Zeqolli
Namik Zeqolli 7 ditë më parë
BRAVO.
ً ً
ً ً 11 ditë më parë
اصلا محد جاي من التيك توك 🌚😭
Rezarta Sefa
Rezarta Sefa 12 ditë më parë
Hitttt. Supeeeer😍😍😍
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI 12 ditë më parë
Bravi Respekte
Maro Maro
Maro Maro 13 ditë më parë
Mateus superrr..
abibe abduramani
abibe abduramani 16 ditë më parë
Love
Aberi Greva
Aberi Greva 16 ditë më parë
8
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 16 ditë më parë
Eli zgjou nga zeri ..nga te tjerat je zgjuar nuk pritesh sa per kenget te gjitha I ke ne gjum
Bledar Ago
Bledar Ago 17 ditë më parë
S'ka ma bukur,nje Korçare dhe nje Korçaro-Shkodrane.
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi 17 ditë më parë
🇦🇱🙏❤️Suoerrrr 🍁Kengee Shkelqeni ❤️🔥Dueti Mrekullueshem 🙏❤️🌏
Saliu Harun
Saliu Harun 17 ditë më parë
Na e mori jeten kurbeti, me keni emocionuar deri ne kocke!! Kengetaret tane te talentuar, te mrekullueshem! Mateus kendon me shpirt, me ndjenje, i paarritshem!!
Andoela Reci
Andoela Reci 17 ditë më parë
💗💗💗💗💗💗
Vjollca Bena
Vjollca Bena 19 ditë më parë
Shume bukur! Tingellon kenga nga te dy kengetaret .
Shpresa Shalsi
Shpresa Shalsi 20 ditë më parë
🍾🍷🍷☝️👀
Diddi Muca
Diddi Muca 20 ditë më parë
Meravigliosi tutt'e due
Arbri Dervishi
Arbri Dervishi 21 ditë më parë
2021
Choco Jumbo
Choco Jumbo 21 ditë më parë
Tmora hopa..😍😍😍😍😍😍😍..o derman..
Lychnitis
Lychnitis 22 ditë më parë
Epo, mbare!🙂
Lazer Zalli
Lazer Zalli 22 ditë më parë
Hasertyuiopzxcbnmsaft
Ελενη Αλεξοπουλου
Ελενη Αλεξοπουλου 23 ditë më parë
Bravo zoti ju bekofte 💖💖Ju lumte goja
Sokol Bali
Sokol Bali 23 ditë më parë
Shum e bukur e degjova 10 hete sot
Lerdian Troka
Lerdian Troka 23 ditë më parë
MIRE, PO JO KENGE PER TJA BER UAAU. KA DHE SHUM KENGE ME TE BUKURA.. E di PSE e them kte se Eli ne te GJITHA kenget qe kendon te njenjtin ritm mban, SKA NDONJE NDRYSHIM NE KENGET E KSAJ.. SI KENGE ESHTE CKA 😏
Lerdian Troka
Lerdian Troka 12 ditë më parë
@Karoli Karoli 🤦🏻‍♀️Sdini gje tjeter juve te thoni, VETEM NJE fjal keni ne goje ju shqiptaret fjalen zili, PO CA ZILIE E KAM UN ATE , KUR UN KAM ME SHUM SE AJO. Gjithmon IDJOTSIRA do shkruani. Un nuk shava elin nga bukuria, un shprehva mendimin qe ka shum kenge dhe me te bukura se kjo. Cfare ka per zili ktu, Lat nam, shkruani nje koment qe ja vlen , jo idjotsira
Karoli Karoli
Karoli Karoli 12 ditë më parë
Sa hapur e shpreh që e ke zili moj vajzë
Elida Frroku
Elida Frroku 24 ditë më parë
Na kenaqet shpirtin , bravoooooo
Lela Kovaci
Lela Kovaci 24 ditë më parë
💝
Lionel Muca
Lionel Muca 24 ditë më parë
Eli duket krejt si romet te dal pa u lyer krejt si plake ku e ka te bukuren ajo
Edison Lika
Edison Lika 9 ditë më parë
Po fitove nje lavatrice
Zana Zana
Zana Zana 24 ditë më parë
Kenga shume e bukur intrpremti shume bukur po do me pelqente ku cuni ta kendonte me ndonje vajze te re,
Alimeha Lejla
Alimeha Lejla 24 ditë më parë
Arome dreke te hanen 24 maj 2021
rina buli
rina buli 25 ditë më parë
ju lumte na kenaqet kenge e bukur
Fatbardha Hoxha
Fatbardha Hoxha 25 ditë më parë
Sa bukur dhe sa shumë shkoni me njeri tjetrin!👌🌟🌟
Nermin murati
Nermin murati 25 ditë më parë
Shume bukur kenge klasi.Si dy yje,complimenti Eli cdot dite rinohesh.
Dj Nikolla
Dj Nikolla 25 ditë më parë
Super text dhe kombinim zerash,ju lumte !!!
Tatjana Bardhi
Tatjana Bardhi 25 ditë më parë
Shume kenge e bukur por klikime marin ato te perputhen te vjen keq sa pa kulture eshte populli Shqiptar
Zekaja Rajmonda
Zekaja Rajmonda 25 ditë më parë
Monsieur v
Julia Dra
Julia Dra 25 ditë më parë
Dy zera brilant kombinim shume i bukur na kenaqet
Viola Cukaj
Viola Cukaj 25 ditë më parë
Shum keng e bukur bravo
Vangjel Cullhaj
Vangjel Cullhaj 25 ditë më parë
Te lumte na ke nderuar. Noten 10.emeriton🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Roland Hoxha
Roland Hoxha 25 ditë më parë
Te dy pa intonacion
Flutura Selimi
Flutura Selimi 25 ditë më parë
Sh bukur ,Eli mos u plaksh kurrr
Nazire Myftiu
Nazire Myftiu 26 ditë më parë
Eli & Mateus ju lumte goja na kini kenaqur Te dyve ju shkonte zeri bukuria dhe gjith cka dhe ju vleresoj 100/per/100 ju pres te kendoni shpesh here bashk me respekt
Zyh Raja
Zyh Raja 26 ditë më parë
Kange shum e bukur bravo
Sebahattin Uckac
Sebahattin Uckac 26 ditë më parë
Suksese Mateos
hal rof
hal rof 26 ditë më parë
Ju lumte goja, bravo patriote bravo korca, bravo Eli je e mbrekullueshme🎤🎧🎵🎶❤️❤️👑👑💥💥👏👏👏
Edlira Hoxholli
Edlira Hoxholli 26 ditë më parë
O zot sa e ndjere,bravo Mateus,
Edlira Hoxholli
Edlira Hoxholli 26 ditë më parë
Bashkepunim i shkelqyer,nje bravo e madhe per te dy na kenaqen shpirtin
kastriot muka
kastriot muka 26 ditë më parë
ku je moje pela e Korces
Aida
Aida 27 ditë më parë
Eli fara si tullumbace eshte bere nga silikoni
mati boc
mati boc 27 ditë më parë
Vetem keng dashurie di ti po je 60 vjece alumadhe
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi 27 ditë më parë
Jeni të mrekullueshëm , teksi muzika shumë e bukur Bravo🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Fatbardha Hoxha
Fatbardha Hoxha 27 ditë më parë
Sa bukuuuuuur e keni realizu këtë këngë të dy Supër 🌟 🌟 por Mateus e ka këndu me shumë shpirt, ndnjenjë class dhe shumë profesionalizëm ! Eli e kuruar në ç’do detaj. Na knaqët! Suksese përsëri!🙏🌟🌟👌
bruna diko
bruna diko 27 ditë më parë
mu kenaq shpirti me te dy bravo fantastike korca je njesh per kenge zemre
Filla Prifti
Filla Prifti 27 ditë më parë
Nje kombinim,nje interpretim I mrekullushem ritem dhe melodi.Bravo te madhe
Mirand Nela
Mirand Nela 28 ditë më parë
Bravo 👏 mor djale, bravo e madhja Eli si gjithmone. Melodi qe ta gezon shpirtin bashke me zerat melodioze. Te bashkohet Shkodra me Korcen dhe mos te nxjerrin art ? Eshte e pa imagjinueshme.! Suksese te metejshme te dyve. Me respekt Vlonjati.
Jani Baci
Jani Baci 28 ditë më parë
Bravo
Sabi Dine
Sabi Dine 28 ditë më parë
Bravo❤🙏🏻❤urime
Roza Hoxha
Roza Hoxha 28 ditë më parë
Bravo dueti . Këngë fantastike .
Rudina Marku
Rudina Marku 28 ditë më parë
Bravi 💃💃💃
erjona Lile
erjona Lile 28 ditë më parë
Kenga shume e bukur
Brixhilda Maliqati
Brixhilda Maliqati 28 ditë më parë
Kaq bukur ,attiste ju lumt goja na knaqet💯
Εμμανουελα Μ.
Εμμανουελα Μ. 28 ditë më parë
Kenge shume e bukur dhe 2 zerat kombinojne. Me pelqen interpretimi i djalit jarzakonisht! Te ben per vehte dhe nuk ngopesh ta ndigjosh disa here!
Nora Xhemo
Nora Xhemo 28 ditë më parë
🌟🌟
Mary ChriRes
Mary ChriRes 29 ditë më parë
🇦🇱❤️🇦🇱
Lonushi Bala-Veizaj
Lonushi Bala-Veizaj 29 ditë më parë
Suksese jeni te mrekullushem.❤️❤️
Avni Nanaj
Avni Nanaj 29 ditë më parë
001134771002351 rruga riza verona
ALBANA Zirka
ALBANA Zirka 29 ditë më parë
👏🌠🌠🤹‍♂️💃👑👑super artista suksese 👏👏👏👏👏👏
Donjeta Gashi
Donjeta Gashi 29 ditë më parë
Shume e bukur konga mirepo muzika duhet te ishte shqip e jo bullgare me sax 🎷 🎷 👎