Vizion plus
Al Pazar - 8 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:30:52
Shikime 12 mijë Ditë më parë
www.vizionplus.tv albanianpazar alpazarvizionplus ...
News Edition in Albanian Language - 8 Maj 2021 - 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus
24:19
Shikime 11 mijë Ditë më parë
Main news of the day in Albanian language. #vizionplustv #edicioninformativ Subscribe: ...
Shkarkimi i Metës, paralajmëron Visha:  SPAK po vepron...kujdes! - Vizion Plus
1:43:17
Shikime 18 mijë 4 orë më parë
A duhet te ike Basha? Shkarkimi i Metes. Te ftuar: Edith Harxhi, Frrok Cupi, Lisander Hoxha dhe Bledian Koka.
FAKE OFF - 7 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
27:35
Shikime 23 mijë 4 orë më parë
www.vizionplus.tv VizionPlusTV VizionPlusTv VizionPlusTV ...
KENGE MOJ - Nata e Malësisë së Gjakovës - 4 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
1:27:19
Shikime 76 mijë Ditë më parë
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”.
Makina "fluturon" nga shpejtësia dhe i merr jetën 35 vjeçarit - Vizion Plus
0:57
Shikime 37 mijë Ditë më parë
www.vizionplus.tv VizionPlusTV VizionPlusTV VizionPlusTV ...
KENGE MOJ - Nata Kolonjare - 27 Prill 2021 - Show - Vizion Plus
1:25:14
Shikime 141 mijë 7 ditë më parë
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”.
KENGE MOJ - Nata Përmetare - 23 Mars 2021 - Show - Vizion Plus
1:44:46
Shikime 437 mijë Muaj më parë
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”.
FAKE OFF - 6 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
29:45
Shikime 47 mijë Ditë më parë
www.vizionplus.tv VizionPlusTV VizionPlusTv VizionPlusTV ...
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Shikime 210 mijë Ditë më parë
Ne kete format 'Binjaket' do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, ...
KENGE MOJ - Nata Vlonjate | 15 Dhjetor 2020 - Show - Vizion Plus
1:52:02
Shikime 521 mijë 4 muaj më parë
Mbremja vlonjate. Me pjesmarrjen e jashtezakonshme te Kleopatra Dokle, Aurela Gace, Maya, Ylli Baka, Gerta Mahmutaj, ...
Kenge Moj - Fatmira Breçani - Kolazh Tropoje | Nata e Malësisë së Gjakovës - Vizion Plus
7:23
Shikime 20 mijë Ditë më parë
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”.
KENGE MOJ - Nata Dibrane - 20 Prill 2021 - Show - Vizion Plus
1:29:17
Shikime 129 mijë 14 ditë më parë
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”.
Vizion Pozitiv - Show i madh i fundvitit - Vizion Plus
2:41:41
Shikime 600 mijë 4 muaj më parë
Show i madh i fundvitit ne Vizion Plus. Me pjesemarrjen e Aurela Gaçe, Jonida Maliqi, Maya, Rosela Gjylbegu, Era Rusi, Jehona ...
FAKE OFF - 5 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
21:20
Shikime 34 mijë Ditë më parë
www.vizionplus.tv VizionPlusTV VizionPlusTv VizionPlusTV ...
Spotlight - Avokat Visha: Meta të japë dorëheqjen! - Vizion Plus
2:01
Shikime 3,6 mijë 4 orë më parë
A duhet te ike Basha? Shkarkimi i Metes. Te ftuar: Edith Harxhi, Frrok Cupi, Lisander Hoxha dhe Bledian Koka.
Zgjedhje 2021 - Edi Rama - 16 Prill 2021 - Vizion Plus
2:16:13
Shikime 65 mijë 21 ditë më parë
I ftuar ne studio Edi Rama. Një format i zgjeruar që do të ketë në fokus debatin politik dhe ...
KENGE MOJ - Nata e sazeve - 5 Janar 2021 - Show - Vizion Plus
1:41:55
Shikime 313 mijë 4 muaj më parë
Nata e sazeve. Me pjesmarrjen e jashtezakonshme te Armaldo Kllogjeri, Ervis Behari, Maya, Rovena Ibrahimi, Selami Kolonja, ...
KENGE MOJ - Nata e Serenatave | 8 Dhjetor 2020 - Show - Vizion Plus
1:54:12
Shikime 294 mijë 4 muaj më parë
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”.
FAKE OFF - 4 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
28:17
Shikime 27 mijë Ditë më parë
www.vizionplus.tv VizionPlusTV VizionPlusTv VizionPlusTV ...
Faqja Tjeter