Top channel
Edicioni Informativ, 18 Maj 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
28:16
Shikime 10 mijë 13 orë më parë
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Edicioni Informativ, 17 Maj 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
32:31
Shikime 23 mijë Ditë më parë
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Open - 'Prapaskenat e zgjedhjeve në PD', debate mes Gjekmarkajt,Ndrecës, Mërtirit,Luarasit e Spahiut
1:47:37
Shikime 8 mijë 13 orë më parë
"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të ...
Ola deklarohet për Muratin dhe bën kafe turke Live në studio - Përputhen, 17 Maj 2021
54:02
Shikime 663 mijë Ditë më parë
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ...
Top Channel/ Vritet kreu i Xhihadit në Gaza, Hamasi: “Gati të sulmojmë Tel Avivin”!
1:33
Shikime 169 13 orë më parë
Forcat izraelite eleminuan kreun e Xhihadit Islamik në Gaza, Abu Harbeed, i konsideruar përgjegjës për njërin prej sulmeve të ...
Edicioni Informativ, 17 Maj 2021, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
31:42
Shikime 23 mijë Ditë më parë
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Top Channel/ Çfarë po gatuhet? Vuçiç braktis samitin e Sllovenisë, s`ka marrëveshje për kufijtë!
1:40
Shikime 35 mijë Ditë më parë
Samiti i krerëve të shteteve të Ballkanit Perëndimor, i mbajtur në Bërdo të Sllovenisë, përfundoi pa një thirrje të përbashkët për ...
Top Channel/ “Betohem në Zot që jam i pafajshëm”. U kapën me kokainë, efektivi Lici flet i përlotur
2:32
Shikime 4,4 mijë Ditë më parë
Gjykata ka dhënë masën arrest me burg për Ded Nimanin dhe arrest me burg me afat 35 ditë për efektivin Xhulio Lici pasi disa ...
Top Channel/ Turqia për Gazën: Gati të ndërhyjmë, Erdogani telefonon presidentin e Iranit
1:28
Shikime 6 mijë 13 orë më parë
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan dhe homologu i tij Iranian, Hasan Rouhani diskutuan në telefon sulmet e vazhdueshme ...
Top Channel/ Sherr me thika në Angli, vritet 22 vjeçari shqiptar
0:48
Shikime 37 mijë 13 orë më parë
I riu shqiptar që ndërroi jetë në Britaninë e Madhe pas plagëve të marra pas një përleshje me thika, është identifikuar nga BBC si ...
Jerusalema Dance Challenge | Top Channel Albania
2:19
Shikime 119 mijë 13 orë më parë
Top Media kërcen nën ritmet e "Jerusalema Dance" , sfida që ka "pushtuar" botën. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më ...
Top Channel/ Gjoba 100 mijë paund, babai i djalit: Unë nuk paguaj, ha plumbin në gjoks
3:37
Shikime 285 mijë 14 ditë më parë
Pas gjobëvënies prej 100 mijë paund të një biznesmeni nga një grup që pretendon se i është shkaktuar dëm financiar meqënëse ...
Top Channel/ Sulmi ajror izraelit ndez në flakë Rripin e Gazës - Pa koment
1:36
Shikime 2 mijë Ditë më parë
Qielli i natës ndriçohej dje nga zjarri i bombave izraelite teksa dhjetra raketa binin në zonën e mbipopulluar të Rripit të Gazës, ...
Top Channel/ Gaza, 80 bombardime brenda natës- Netanyahu falenderon Shqipërinë
1:54
Shikime 10 mijë 13 orë më parë
80 sulme të reja ajrore ndërmori Izraeli gjatë natës në Gaza. E djela u përshkrua si dita më e përgjakshme që prej rindezjes së ...
Top Channel/ Covid shpejton plakjen/ Të sëmurët pas shërimit shfaqin probleme serioze në lëkurë
1:54
Shikime 768 Ditë më parë
Pacientet te cilet kane kaluar covid 19 pervec patologjive te tjera te cilat u jane renduar po manifestojne edhe probleme serioze ...
Edicioni Informativ, 17 Maj 2021, Ora 12:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
29:02
Shikime 15 mijë 13 orë më parë
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Debat I ashpër mes Shqipes dhe Melisës në Trotuar“E Diell”, 09 Maj 2021
31:24
Shikime 799 mijë 7 ditë më parë
Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Andi Shehu, Ana Lleshi, Gigliola, ...
Konflikti Myslimano-Izraelit,  A. Cako, N.Licaj, B.Mane, I. Kollcaku “E Diell”,16 Maj 2021
47:27
Shikime 47 mijë 13 orë më parë
Rubrika: Edi Manushi, Glenti Nallbani Të ftuar: Alfred Cako , Neritan Liçaj, Ina Kollçaku Për më shumë vizitoni: ...
Top Channel/ Hetimi për Metën/ Mblidhen videot e incidentit te FRD dhe deklaratat e Presidentit
1:43
Shikime 10 mijë Ditë më parë
Komisioni parlamentar që kam marrë në hetim presidentin Ilir Meta, për shkelje të kushtetutës, administroi në cilësinë e provës të ...
Top Channel/ Kush e mbështet financiarisht Hamasin dhe ku i merr raketat?
1:41
Shikime 4 mijë 13 orë më parë
Shumë vende perëndimore pajtohen me përcaktimin e Hamasit si organizatë terroriste islamike, me përjashtime të tilla si ...
Faqja Tjeter