Rtv ora
Edicioni informativ - 5 Maj 2021 - Ora 20:00 - RTV Ora
20:21
Shikime 931 Ditë më parë
oranews #rtvora #news #albanianews #lajme #lajmeshqip #lajmedite Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit ...
Edicioni informativ - 5 Maj 2021 - Ora 16:00 - RTV Ora
18:01
Shikime 2,1 mijë Ditë më parë
oranews #rtvora #news #albanianews #lajme #lajmeshqip #lajmedite Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit ...
Rama: Oligarkia sundon Shqipërinë, pozita e opozita luajnë role, prostituta të të njëjtit tutor
19:09
Shikime 5 mijë Ditë më parë
rtvora #rtvoranews #shenasirama Në një intervistë për RTV Ora, profesori Shenasi Rama u shpreh se oligarkia sundon me dorë ...
Tempora - Ndryshimi i kufijve ballkanike, cila është e vërteta - 04 Maj 2021
56:41
Shikime 773 Ditë më parë
rtvora #tempora #sonilameço Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: ...
Why?Not - Të ftuar Graciano Tagani, Klodian Elqeni (SEZONI 4)
1:08:28
Shikime 14 mijë Ditë më parë
rtvora #WhyNot #RozaLati #GracianoTagani #KlodianElqeni Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ...
Tempora - Dosja 25: Beteja e papërfunduar e zgjedhjeve - 04 Maj 2021
3:42:55
Shikime 8 mijë 6 orë më parë
rtvora #tempora #sonilameço Sonte rikthehet Tempora, pas ditëve maratonë të zgjedhjeve, në RTV Ora, livestream dhe Radion ...
PolitikOn - Nga Rama ik në Basha ik! (29 prill 2021)
1:51:30
Shikime 13 mijë Ditë më parë
oranews #rtvora #news #albanianews #lajme #lajmeshqip #lajmedite Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit ...
"Unë e pamoralshme? Ti je gay", Xhensila Pere sherr me gazetarin: Mos guxo.... #EXPULS
28:00
Shikime 499 mijë 2 muaj më parë
rtvora #expuls #xhensilapere #EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të ...
Pas kërcënimeve Elvisi publikon mesazhet me Antonelën dhe Sindin: Me falni që po i nxjerr
2:29
Shikime 207 mijë Ditë më parë
rtvora #loco #glamourzone #esterbylyku #perputhen Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores ...
Fation Kuqari: Kam pasur mbi 200 femra, ja çfarë e kam Trejsi Sejdinin! #EXPULS
29:31
Shikime 521 mijë 2 muaj më parë
rtvora #fationkuqari #expuls Fation Kuqari, i njohur ndryshe si "beqari më i kerkuar i momenit", ka qenë i ftuar në episodin e ...
Edicioni informativ - 4 Maj 2021 - Ora 20:00 - RTV Ora
21:59
Shikime 1,6 mijë 6 orë më parë
oranews #rtvora #news #albanianews #lajme #lajmeshqip #lajmedite Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit ...
Edicioni informativ - 5 Maj 2021 - Ora 12:00 - RTV Ora
15:16
Shikime 1,6 mijë Ditë më parë
oranews #lajme #lajmeshqip #lajmedite Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit. Follow TV Ora dhe RTV Ora ...
Exit Poll i Noto & RTV Ora: Japim të parët rezultatet  | Ora e Vendimit
6:05:55
Shikime 148 mijë 7 ditë më parë
oranews #rtvora #edicioniilajmeve #lajme Sot është ora e vendimit. Janë 3588869 shtetas shqiptarë me të drejtë vote, të cilët janë ...
“Gjeste të turpshme”, Policia rrethon Arjonin dhe Serenën në mes të Tiranës - #EXPULS
27:17
Shikime 362 mijë Muaj më parë
rtvora #expuls #serenasula #arjonluli #EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin ...
PolitikOn - Zgjedhjet, u fituan apo u manipuluan? - 03 Maj 2021
1:27:58
Shikime 4,1 mijë 6 orë më parë
rtvora #politikon Sonte në PolitikOn, e hënë, 3 Maj 2021 Tema: Zgjedhjet, u fituan apo u manipuluan? Tobias Rüttershoff / Drejtor i ...
U kap në makinë me Melisën, Andi habit me deklaratën: E kam.. #EXPULS
21:22
Shikime 402 mijë Muaj më parë
andishehu #expuls #melisalleshi #EXPULS​​ - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00​ në ekranin ...
Babai i 5 fëmijëve rrezikonte jetën, sensibilizimi në Ora News i siguron aparaturën e oksigjenit
1:59
Shikime 2 mijë Ditë më parë
... TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL Subscribe To ...
Avioni i Turkish Airlines “ndërpret” konferencën Rama - Varherly
0:36
Shikime 18 mijë Ditë më parë
... www.oranews.tv/vendi/avioni-i-turkish-airlines-nderpret-konferencen-rama-varherly-i798341 Follow TV Ora dhe RTV Ora ...
"Ju flet Moska" - Fantazma e kominternit në zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri (05/05/2021)
13:47
Shikime 2,7 mijë Ditë më parë
rtvora #rtvoranews #jufletmoska Fantazma e kominternit në zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri ishte tema e kësaj të mërkure në "Ju ...
Edicioni informativ - 5 Maj 2021 - Ora 09:00 - Ora News
20:33
Shikime 1,8 mijë Ditë më parë
oranews #lajme #lajmeshqip #lajmedite Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit. Follow TV Ora dhe RTV Ora ...
Faqja Tjeter