Ora news
Edicioni informativ - 8 Maj 2021 - Ora 11:00 - Ora News
41:29
Shikime 5 mijë Ditë më parë
oranews #rtvora #news #albanianews #lajme #lajmeshqip #lajmedite Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit ...
Edicioni informativ - 8 Maj 2021 - Ora 20:00 - RTV Ora
26:13
Shikime 3,6 mijë Ditë më parë
Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL ...
Edicioni i Lajmeve Tv Klan 08 Maj 2021, ora 19:30 Lajme - News
23:31
Shikime 7 mijë Ditë më parë
Lajme, #edicioniinformativ ora 19:30 data 08 Maj 2021 #TvKlan#KlanLajme Spiker: Drini Zeqo SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ...
PolitikOn - Fajin e ka populli? - 06 Maj 2021
1:53:45
Shikime 4,9 mijë Ditë më parë
Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL ...
Edicioni informativ - 8 Maj 2021 - Ora 16:00 - RTV Ora
24:04
Shikime 2,2 mijë Ditë më parë
Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL ...
Rama: Oligarkia sundon Shqipërinë, pozita e opozita luajnë role, prostituta të të njëjtit tutor
19:09
Shikime 12 mijë Ditë më parë
... RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL Subscribe To "Ora News" ...
Elvisi publikon mesazhet e Antoneles & Sindit , ja kur u zhvirgjerua | Glamour Zone nga Ester Bylyku
33:32
Shikime 93 mijë 7 ditë më parë
rtvora #elvislushi #glamourzone #esterbylyku #perputhen #loco Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ...
Hashash majë Dukagjinit e mes Myzeqesë, rritet numri i laboratorëve të drogës
1:49
Shikime 1,9 mijë Ditë më parë
oranews #rtvora #dukagjin #lushnje Në zonat e thella të Dukagjinit, po përgatitej kultivimi i hashashit. Dy të rinj u kapën duke ...
Edicioni Informativ, 08 Maj 2021, Ora 12:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
30:15
Shikime 16 mijë Ditë më parë
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Edicioni i Lajmeve Klan Plus 08 Maj 2021, ora 16:00 Lajme - News
28:59
Shikime 2,9 mijë Ditë më parë
Lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 08 Maj 2021 #TvKlan Plus.#KlanplusLajme Spiker: Iva Kalemi SUBSCRIBE to “RTV ...
Edicioni informativ - 8 Maj 2021 - Ora 12:00 - RTV Ora
23:28
Shikime 1,3 mijë Ditë më parë
Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL ...
PD denoncon: 20 milion euro për blerje votash në njësinë nr.8 Tiranë, SPAK heshti
1:42
Shikime 1,1 mijë Ditë më parë
oranews #rtvora #tirane Partia Demokratike ka dorëzuar në SPAK atë që e quan 'maskaradë elektorale” të 25 prillit në njësinë nr ...
Edicioni Informativ, 08 Maj 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
26:59
Shikime 15 mijë 3 orë më parë
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Murrizi: Shqiptarët e shitën votën për një brisk rroje në muaj, ky do të jetë parlamenti i KÇK-së
24:11
Shikime 3,8 mijë 3 orë më parë
Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL ...
Edicioni informativ - 8 Maj 2021 - Ora 09:00 - Ora News
22:15
Shikime 1,6 mijë Ditë më parë
oranews #rtvora #news #albanianews #lajme #lajmeshqip #lajmedite Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit ...
Edicioni informativ - 6 Maj 2021 - Ora 11:00 - Ora News
51:39
Shikime 1,7 mijë Ditë më parë
oranews #rtvora #news #albanianews #lajme #lajmeshqip #lajmedite Lajmet më të fundit të përgatitura nga redaksia e televizionit ...
Edicioni Informativ, 07 Maj 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
34:54
Shikime 27 mijë 3 orë më parë
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
"Unë e pamoralshme? Ti je gay", Xhensila Pere sherr me gazetarin: Mos guxo.... #EXPULS
28:00
Shikime 500 mijë 2 muaj më parë
Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL ...
PolitikOn - Nga Rama ik në Basha ik! (29 prill 2021)
1:51:30
Shikime 13 mijë 7 ditë më parë
Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL ...
Exit Poll i Noto & RTV Ora: Japim të parët rezultatet  | Ora e Vendimit
6:05:55
Shikime 148 mijë 7 ditë më parë
Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL ...
Faqja Tjeter