Fifi
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Shikime 1,8 mln Ditë më parë
Music by ; Flori Mumajesi Lyrics by ; Flori Mumajesi & Fifi Produced by ; Threedots Production Choreography by : Graciano Tagani ...
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
5:56
Shikime 7 mln Muaj më parë
Written by : Fifi Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt Mix&Master : Bini Diez Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi #Fifi #ONIMA ...
Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)
3:40
Shikime 27 mln 6 muaj më parë
Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi Music & Produced by : Fatjon Miftari RecordingStudio - MixeyMusic Mix & Master by ...
Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )
3:38
Shikime 8 mln 5 muaj më parë
Fifi - Ninullë dashurie Written by : Filloreta Raci - Fifi Music by : Filloreta Raci & Fatjon Miftari Produced by: Fatjon Miftari ...
Bardhi x Dj Gimi O ft. Fifi - Du & Ich (Prod Çelik Lipa)
3:14
Shikime 13 mln 4 muaj më parë
Produced : Çelik Lipa ( SBS Ent ) Melody & Lyrics : Bardhi & FIFI Executive Producer : Jetmir Agaj Video By : Imagine Films ...
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
3:18
Shikime 17 mln Vit më parë
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019) Melody & lyrics : Fifi - Filloreta Raçi Ork: Kledi Bahiti Prod.by Threedots Image director ...
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Shikime 238 mijë Ditë më parë
#krusita #onima #kengamagjike2021 #kammbijetu.
FIFI CLEMENT FULL ADORATION & LOUANGE 2021
2:03:35
Shikime
FIFI CLÉMENT FULL ADORATION & LOUANGE 2021 Merci de vous être abonné, de partager et d'écouter de la musique de ...
Bikin merinding!! mendengar suara Neng Filda (fifi) Assalamu 'alaika - Ya Ayyuhannabi | JAMASKA
8:27
Shikime 1,4 mln 4 muaj më parë
Pernah mendengarkan suara Neng Filda melantunkan sholawat tanpa iringan Orjen gambus? rata-rata suara vokal entah itu ...
Fifi vjen "e grisur" ne Kenga Magjike: Nuk ishte Bruno, por...
3:11
Shikime 39 mijë Ditë më parë
Të fundit në garë për javën e shtatë të festivalit "Kënga Magjike" janë dy artistët Fifi dhe Bruno që vijnë për herë të parë në një ...
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
Shikime 3,4 mln 7 ditë më parë
#UnixMusic #Melisa #Onima.
Fifi, kolazh, Shiko kush LUAN 3, 1 Janar 2020, Entertainment Show
9:29
Shikime 3,7 mln Vit më parë
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Bujar Qamili, Shkumbin Ismaili, ...
Young Zerka x Fifi - PaGajle
3:15
Shikime 8 mln 9 muaj më parë
Written by : Filloreta Raçi-Fifi & YoungZerka Produced by : CekicBeatz Mix : CekicBeatz & Ramon Erni Master : Ramon Erni ...
Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)
2:55
Shikime 30 mln 2 vjet më parë
Written : Fifi & Mc Kresha Music: Apollo , StrikeBeatz & K-Master Mix & Master : PressPlay Prod.by: Max Audio & PINT Mua: Sageri ...
Fifi - Zhurme (Kenga Magjike 2017)
3:05
Shikime 10 mln 3 vjet më parë
Kompozimi & Teksti : FilloretaRaci - Fifi Orkestrimi : Kledi Bahiti Produced by : Threedots Sax: Vis Shkodrani ImageDirector ...
Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)
3:29
Shikime 12 mln Vit më parë
Written by: Fifi Remake of oj Zogo Music : BiniDiez & Apollo Sax : VisShkodrani Director: Fatlum Nerguti Insta: Cinematic.albania ...
Fifi Brindacier 11- Fifi naufragée
28:19
Shikime 128 mijë 4 vjet më parë
C'est en ligne ! ECOUTEZ la différence entre l'accent de NZ et USA, pas mal non ? Je l'aime bien moi ce bouquin lu en anglais ...
Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)
2:54
Shikime 9 mln 11 muaj më parë
@FIFI OFFICIAL - A po vjen (prod. by BiniDiez) Written by Filloreta Raçi - FIFI Produced by Bini Diez Directed by Shendet Aliu ...
Fifi kolazh LIVE,  Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
5:10
Shikime 387 mijë 5 muaj më parë
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Manjola Nallbani, Ilir Shaqiri, Korab ...
Faqja Tjeter