Bora zemani
Binjaket - Loja te befte mire Bora Zemani dhe Donald Veshaj - Vizion Plus
11:43
Shikime 1,1 mln 5 muaj më parë
Ne kete format 'Binjaket' do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, ...
Rudina/ Vin Veli flet per ndarjen me Bora Zemanin (14.12.17)
3:30
Shikime 739 mijë 3 vjet më parë
Ndarja e çiftit të njohur DJ Vin Veli dhe moderatores Bora Zemani është përfolur gjatë në rrjetet sociale, por asnjë prej tyre nuk ka ...
Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot - Përputhen 7 Maj
1:02:07
Shikime 1,2 mln 3 orë më parë
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
Bora Zemani me Djalin dhe Donaldi ❤❤
1:02
Shikime 7 mijë 14 ditë më parë
Duplex - Bora Zemani ne Duplex (13.10.2018)
12:06
Shikime 589 mijë 2 vjet më parë
www.tvklan.al Emision LIVE nga Turjan Hysko.
Mevlani nuk përmbahet, shpërthen në lot, pas tij edhe të tjerët - Përputhen, 7 Maj 2021
20:52
Shikime 370 mijë 3 orë më parë
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
Shiko kush përgjigjet me Bora Zemani & Niko Komani
4:18
Shikime 280 mijë 3 vjet më parë
Moderatore: Luana Vjollca Kapitenë: Edi Manushi & Gent Hazizi Të ftuar: Arbi Mazniku, Ronela Hajati, Eni Jani, Niko Komani, ...
Xing me Ermalin/ Bora Zemani quan gabim Vin Velin, tregon arsyen e ndarjes prej tij (20.01.2018)
4:41
Shikime 614 mijë 3 vjet më parë
Ndarja e e moderatores Bora Zemani nga Dj Vin Veli bëri bujë në rrjetet sociale. Por pas Velit për ndarjen ka folur sot edhe ...
Zbulohet shkaku i ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt
2:04
Shikime 10 mijë Ditë më parë
Per te mos humbur asnje video rreth showbizit dhe estrades klikoni butonin SUBSCRIBE.
Ne Kurthin e Piter Pan - Bora Zemani (Sezoni 3)
30:42
Shikime 86 mijë 10 muaj më parë
NëKurthinePiterPan | Një përrallë moderne për ata që nuk duan të rriten nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka në #TvKlan.
Dance with me Albania - Bora & Alban
12:34
Shikime 221 mijë 4 vjet më parë
www.tvklan.al Dance format by Endemol & TvKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.
Kriset “çifti” Gilberta-Ilir, Olti tenton të puthë Linditën në buzë - Përputhen +40, 8 Maj 2021
1:10:02
Shikime 321 mijë Ditë më parë
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
Pushime on Top | Ep.35 | 19 Gusht 2018 | Bora Zemani, Destinacionet me te mira ne Shqiperi
53:48
A është Për’puthen me skenar?! Ja çfarë thotë Bora Zemani
46:21
Shikime 113 mijë Muaj më parë
Bora Zemani, një emër tepër i lakuar në mediat rozë kohët e fundit, kjo për shkak se ndodhet në moderimin e një programi që po ...
Bora preket teksa vijon prezantimin e programit - Përputhen, 7 Maj 2021
5:27
Shikime 191 mijë 3 orë më parë
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
AfterParty - Bora Zemani - “Donaldi për mua është...”
1:46
Shikime 531 mijë 4 muaj më parë
Hey miq të kanalit zyrtar të Luana Vjollcës në ALmores! Çdo ditë të javës “ora 19:00” ju pret një “After Party” me intervista dhe ...
BORA ZEMANI OPERACIONET PLASTIKE | PARA DHE PAS NDERHYRJEVE BORA ZEMANI | PERPUTHEN |
0:42
Shikime 3,9 mijë Muaj më parë
borazemani #perputhen #topchannel.
Bora Zemani tregon kuptimet e tatuazheve ne trupin e saj
3:56
Shikime 69 mijë Vit më parë
Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për ...
Atdhe Xharavina dhe Bora Zemani trazojne rrjetin...
1:11
Shikime 65 mijë Muaj më parë
perputhen #borazemani #atdhexharavina #olsamuhameti.
Bora Zemani këndon "She will be loved" nga Maroon 5 në "E Diell" 17 mars 2019
2:51
Shikime 24 mijë 2 vjet më parë
Autor: Edi Manushi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ ...
Faqja Tjeter